Kuchnie

Kuchnia to przestrzeń wyjątkowo istotna dla naszego istnienia – to właśnie w kuchni przygotowywane są posiłki, dzięki którym możemy cieszyć się każdym nowym, niepowtarzalnym i cudownym dniem!

Sposób urządzenia kuchni, jej konstrukcja i uporządkowanie poszczególnych elementów wpływają na jakość przyrządzanych w niej posiłków, a tym samym na jakość życia jej użytkowników. Dzięki wielu zrealizowanym przez nas projektom, posiadamy wysokie KOMPETENCJE aby przestrzeń kuchenną IDEALNIE dopasować do zindywidualizowanych wymagań każdego jej użytkownika. Jeśli pragniesz optymalnie zorganizować przestrzeń kuchni w kontekście ergonomii, energetyki oraz estetyki skontaktuj się z nami bez wahania.

Kuchnie na wymiar to nasza pasja, która pochłania nas kompletnie od projektu aż po montaż. W przerwach poszerzamy wiedzę, poznajemy nowinki meblarskie, wprowadzając do naszej oferty najbardziej użyteczne z nich. Projektowanie i wykonawstwo mebli kuchennych na wymiar daje nam radość i satysfakcję. Całkowicie realizujemy się w naszej pracy i żadne wyzwanie związane z produkcją mebli na wymiar nie jest nam obce.

Proponujemy kuchnie w 3 segmentach cenowych.

1. Kuchnie na wymiar klasy SREBRNEJ
Polecane przy ograniczonych możliwościach finansowych. Kuchnie o niższej cenie, jednak w pełni funkcjonalne, charakteryzujące się nowoczesnym designem oraz profesjonalnym wykonaniem. Zabudowa kuchni ekonomicznej to tańszy lecz z wieloletnią gwarancją producenta osprzęt. Dzięki zamiennikom płacisz mniej – zamiast frontów lakierowanych lub akrylowych, fronty z płyty laminowanej. Zamiast blatu kamiennego, blaty z płyt lub tworzyw imitujących kamień.

2. Kuchnie typowe nowoczesne Klasy ZŁOTEJ
Meble kuchenne na wymiar charakteryzujące się minimalistyczną, prostą formą, z wykorzystaniem elementów aluminiowych i szklanych. Wykonane najczęściej z płyt mdf w połączeniu z akrylowymi, fornirowanymi lub lakierowanymi frontami. Wszystkie elementy wyposażenia w postaci uchwytów, szuflad, zawiasów, koszy cargo itp. kupujemy od sprawdzonych oraz znanych na rynku producentów akcesoriów kuchennych. Szybszy czas realizacji zabudowy i atrakcyjna cena są wynikiem wykonywania tych kuchni z łatwo dostępnych materiałów.

3. Kuchnia wysokiej klasy -PREMIUM
Pomimo tego, że wykonujemy kuchnie na wymiar w każdej możliwej konfiguracji, fascynuje nas wykonywanie mebli ograniczone tylko wyobraźnią klienta. Właśnie kuchnie najwyższej klasy gwarantują jej użytkownikom wszystkie możliwe usprawnienia. Osprzęt wykorzystywany przy zabudowie kuchni wysokiej klasy w postaci zawiasów, uchwytów, szuflad, segregatorów szufladowych, koszy cargo, koszy Magic Corner itp. posiada wymagane atesty oraz gwarancje renomowanych producentów. Kuchnie wykonane są z najwyższej jakości materiałów, z frontami lakierowanymi na wysoki połysk, drewnianymi lub fornirowanymi. W przypadku takich zamówień najczęściej stosujemy blaty kamienne, konglomeraty, kompozyty lub blaty drewniane.

Zakres naszych usług to:

  • rozmowy i konsultacje dotyczące mebli kuchennych, szaf i innych mebli na wymiar;
  • wymiarowanie pomieszczeń i przenoszenie wymiarów na rzeczywisty obraz co minimalizuje możliwość popełnienia błędu;
  • projektowanie mebli na wymiar w połączeniu z aranżacją pomieszczeń;
  • pomoc w wyborze materiałów meblowych np. ustalanie kolorów i wzorów frontów, blatów i innych;
  • ustalenia techniczne związane z techniką meblową, m.in. rozwiązania konstrukcyjne wnętrz szafek, oświetlenie mebli, wyposażenie;
  • ustalenia związane z przystosowaniem pomieszczeń pod instalacje wodne, prąd, gaz;
  • pomoc w wyborze AGD;
  • produkcja i montaż mebli na wymiar;
  • serwis i gwarancja na meble

! Akcesoria naszych mebli w większości objęte są gwarancją dożywotnią !